Dzielnica Ursus m. st. Warszawy

Forum Dzielnicy Ursus
Dzisiaj jest 23 07 2014, 21:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
weteran
weteran

"Witam

Informacja ze strony ZTM-u
http://www.ztm.waw.pl/informacje.php?i=798&c=98&l=1

Pozdrawiam
Grzegorz Busłowski"
Czy może pan odpowiedzieć w związku z informacją ZTM czy brano pod uwagę opinie mieszkańców zabierając linię 187 ze starego Ursusa? Czy pytano o zmianę linii 129? Czy pytano o zmianę linii 394? Czy pytano o wprowadzenie linii 206?
Czy kogokolwiek i kiedykolwiek pytano o to mieszkańców?
A może się pan odniesie do "cudów" jakie miały miejsce na stronie TVN Warszawa. Ten cud to nagłe kilkaset głosów za zlikwidowaniem linii 517.

Ostatnio zmieniony 17 09 2013, 14:54 przez rysiek2, łącznie zmieniany 1 raz

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

bywalec
bywalec

Grzegorz Busłowski pisze:
Witam

W samej ankiecie może 1 osoba zaznaczyła tą opcję.
Pozostałe tak jak napisałem wcześniej zaznaczone sa w "Innych udzielonych odpowiedziach a powtarzających się":
Połączenie Dzielnicy Ursus (Os. Niedźwiadek, Os. Gawra) z Pl. Trzech Krzyży (Centrum)
oraz napewno w punkcie
pozostawienie linii 517
lub tym podobnych

Pozdrawiam
Grzegorz Busłowski

Szanowny Panie,

Ewidentnie mija się Pan z prawdą, gdyż jak wynika z wpisów na forum opcję zaznaczyło co najmniej kilka osób ( w tym ja).

Proszę też o informację ile osób wpisało w "Innych" połączenie z Centrum/Pl. Trzech Krzyży

Co do komunikatu ZTM to jest on tak ogólnikowy i nic nieznaczący, że nie warto w ogóle o nim wspominać. Oczywiście, że nie chcą zlikwidować 517 wprost - po prostu okroją tę linię tak, że przestanie mieć rację bytu!!

weteran
weteran

Dokładnie tak będzie. Na razie dla świętego spokoju coś zmienią niezauważalnie ale potem to pójdą na całego. Przecież psychiczne cele urzędników muszą być zrealizowane.

Rikonari pisze:
ArtBi pisze:
I jeszcze :

"Pl. Trzech Krzyży: głosów 1 = 0.07 %" ... w to nie wierzę ...znam więcej niż jedną osobę , która wybrała ten kierunek.

Właśnie zastanawiałam się czy to możliwe, żebym była jedyną którą oddała na tą opcję głos... Manipulacja?

Witam

W samej ankiecie może 1 osoba zaznaczyła tą opcję.
Pozostałe tak jak napisałem wcześniej zaznaczone sa w "Innych udzielonych odpowiedziach a powtarzających się":
Połączenie Dzielnicy Ursus (Os. Niedźwiadek, Os. Gawra) z Pl. Trzech Krzyży (Centrum)
oraz napewno w punkcie
pozostawienie linii 517
lub tym podobnych

Pozdrawiam
Grzegorz Busłowski

Panie Grzegorzu,

Właśnie mój mąż poinformował mnie, że wypełniając ankietę również zaznaczył wskazaną opcję.
Wyniki są nieprawdziwe.

weteran
weteran

Wydaje mi się, że takie manipulowanie i jawne oszustwa to już sprawa dla Policji.

Zbierzmy wszystkich których głosy zostały "zagubione". Pan Grzegorz jako przedstawiciel organów nie powinien kłamać w godzinach pracy. Ktoś powinien sprawdzić jak tam się sprawuję władzę w Ursusie. Może zgłoszonko do NIKu :)

Dziwne, że tylko 30 osób uznało Centrum za ważny węzeł przesiadkowy, a Os. Górczewska 297. Wygląda na to, że:
a) mnóstwo mieszkańców Ursusa jeździ do pracy przez Os. Górczewska

albo

b) ankieta ma na celu uzasadnienie uruchomienia linii przez Gierdziejowskiego do CH Karolin lub/i Os. Górczewską.

Ciekawe jest też to, że sam głosowałem na m.in Metro Służew, które dostało 0 głosów... hmm

weteran
weteran

Witam

Powtarzam po raz kolejny, Urząd Dzielnicy Ursus nic nie ma do likwidacji tej linii tak jak Państwo piszecie.
Zależy nam na jej utrzymaniu dla Dzielnicy

Informuje, że wstepem do konsultacji jest:
ankieta na stronie Urzędu Dzielnicy dotycząca schematów i sposobu rozwoju komunikacji autobusowej oraz miejsc węzłów przesiadkowych jak również celów podróży mieszkańcówz Dzielnicy.
II Etapem jest prowadzenie celowych konsultacje.
a III Etapem będzie przedstawienie kilku wariantów układu komunikacji autobusowej, które również zostana poddane konsultacjom mieszkańcom.

Państwa głosy są i bedą brane pod uwagę przez Urząd Dzielnicy Ursus w rozmowach z ZTM-em.

Pozdrawiam
Grzegorz Busłowski

Które głosy ? te z ankiety, której wynik jest nieprawdziwy i w której pytania były tendencyjnie ułożone (co bez skrupułów zarzucił Pan ankiecie na stronie tvnu) ?

weteran
weteran
Awatar użytkownika

Wpisałem w "inne" połączenie 517 z niedźwiadka do Centrum przez stary ursus.

weteran
weteran
Awatar użytkownika

ygg pisze:

Witam

Zamieszczone przeze mnie wyniki ankiety dostaję bezpośrednio z systemu komputerowego, który zlicza wszystkie głosy każdej wypełnionej ankiety.

Zaznaczone przez mieszkanców inne opcje w pytaniu Nr 4 i Nr 5 zostały wyszczególnione oddzielnie (te najczęściej powtarzające się) bez podania procentowego oddanych ilościowo głosów.

Pozdrawiam
Grzegorz Busłowski

aby była chociaż częściowa jawność ankiety, wyniki powinny być widoczne po zapisaniu ankiety przez głosującego.
większość ankiet internetowych pozwala obserwować wyniki w miarę postępu głosowania

Boże! I ja sie z ygg zgadzam.

weteran
weteran

Koniec świata. Ja także się zgadzam z YGG.
Brak wyników ankiety w każdej chwili - po zagłosowaniu - to dokładny przykład z jakim pietyzmem i starannością została przygotowana.

weteran
weteran

pezik pisze:
Wydaje mi się, że takie manipulowanie i jawne oszustwa to już sprawa dla Policji.

Zbierzmy wszystkich których głosy zostały "zagubione". Pan Grzegorz jako przedstawiciel organów nie powinien kłamać w godzinach pracy. Ktoś powinien sprawdzić jak tam się sprawuję władzę w Ursusie. Może zgłoszonko do NIKu :)

Ja też zaznaczyłem Plac Trzech Krzyży

ja zaznaczyłem Metro Służew. W wynikach ankiety ten przystanek otrzymał... 0 głosów.

Ta ankieta to żal.pl

Wybrałem lokalizacje, która najbardziej pasowały pod kątem miejsca zatrudnienia.
G.Mokotów oraz M.Służew.

Następnie pracownik UD (zapewne oficjalnie) informuje na forum (będącym własnością UD), że
Galeria Mokotów: głosów 0 = 0 % Metro Służew: głosów 0 = 0 %

Proszę o jednoznaczne stanowisko UD jakim cudem są takie wyniki (jakie podał wasz pracownik).

weteran
weteran

Wombat pisze:
Boże! I ja sie z ygg zgadzam.

rysiek2 pisze:
Koniec świata. Ja także się zgadzam z YGG.

bardzo mi przykro chłopaki, że was tak zawiodłem... więcej to się nie powtórzy ;)

jeśli chodzi o ankietę to jest mało czytelna zamiast rozbijać ją na wszelkie możliwe sposoby powinna zawierać miejsca w jakie mieszkańcy chcieliby się dostać priorytetowo. Powinny to być realne punkty docelowe. W obecnej ankiecie pojawiają się mało precyzyjne określenia, które powodują więcej wątpliwości niż odpowiedzi.
W drugim etapie konsultacji można zająć się tematem częstotliwości kursowania do poszczególnych punktów oraz ewentualnych tras.
Ankieta powinna być zabezpieczona przed wielokrotnym głosowaniem i kombinacjami, takimi do jakich doszło w ankiecie na tvn warszawa.
I jeszcze raz powtarzam - jawność ankiety. Nic nie działa gorzej niż to co zostało pokazane: ktoś coś klika, ale nie wiadomo czy ankieta nie działa jak należy, czy jest problem z zapisem czy coś tam jeszcze...
Należałoby się uderzyć w piersi i poprawić to co nie działa jak należy.

weteran
weteran
Awatar użytkownika

17 09 2013, 11:00 rysiek2 pisze:
BAH
Zawsze ilekroć wypowiadałem się na temat zabrania linii 187 ze starego Ursusa pisałem że jest nie porównywalnie gorzej wykorzystana niż przed zmianą. Obsługuje mnie przystanków i automatycznie mnie osób z niej korzysta - choć by mogła.
Zatem moje wypowiedzi i także ta ostatnia nie są oderwane od rzeczywistości bo są to niezaprzeczalne fakty.
16 09 2013, 15:02 rysiek2 pisze:
...Otóż twierdzili oni iż na zmianie trasy zyskali nawet 20 minut. Tzn że nowa trasa jest o 20 minut szybsza niż poprzednia. ....
Powyższe zdanie dowodzi nieuprawnionego wnioskowania.

Przy takich założeniach, to nawet 716 winien jechać przez Skorosze

O bezczelnym 717 nie wspominając.
To skandal by z Piastowa było szybciej niż z Ursusa.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]