Lato w mieście
Lato w mieście 2018 - komunikat
Ze względu na uciążliwe prace remontowe prowadzone w Szkole Podstawowej nr 4 zajęcia z dziećmi w ramach programu „Lato w mieście 2018” od 23.08.2018r. do 31.08.2018r. będą prowadzone w Szkole Podstawowej nr 382 – wejście do szkoły od ulicy Walerego Sławka.
Opublikowano: środa 22 sierpnia 2018 / Wprowadził: lwi 
Lato w mieście 2018
Wolny czas podczas wakacji (25 czerwca – 31 sierpnia 2018r.) dzieci i młodzież mogą spędzić na różnych zajęciach:

- w czterech szkołach podstawowych w tzw. Wakacyjnych Placówkach Edukacyjnych funkcjonujących od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 17:00 lub w godzinach dostosowanych do potrzeb środowiskowych. Program w wakacyjnych placówkach edukacyjnych opracowywany jest indywidualnie w każdej placówce. Warunki uczestniczenia ucznia w WPE to: posiadanie legitymacji szkolnej z warszawskiej szkoły lub stałe zamieszkanie (zameldowanie) w Warszawie, złożenie Karty Uczestnika, uiszczenie opłaty za wyżywienie w wysokości 7 zł dziennie – ciepły posiłek. Z opłat za posiłki zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej, na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.

- oraz na zajęciach w domach kultury: DK Kolorowa, DK Miś; Bibliotekach przy ul. Keniga, ul. Skoroszewskiej, ul. Plutonu Torpedy, ul. Czerwona Droga, Świetlicach: Stokrotce i Klubie u Edmunda, oraz na dwóch basenach i filmach w kinie Ursus w OK Arsus,

W załączeniu harmonogramy zajęć:
- Wakacyjne zajęcia specjalistyczne (plik pdf )
- Wydarzenia (imprezy) dzielnicowe o charakterze otwartym (plik pdf)
- Zajęcia w Dzielnicowych Ośrodkach Sportu i Rekreacji (plik pdf)
- Wakacyjne placówki edukacyjne(plik pdf)

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie i nie będzie się nudzić. Wszystkie zajęcia prowadzone w ramach programu są bezpłatne.
Oferta m.st. Warszawy - Warszawski Program „Lato w Mieście 2018”
Opublikowano: środa 20 czerwca 2018 / Wprowadził: rtr 
Lato w mieście 2018 - pierwsze informacje
Wakacyjne placówki edukacyjne (WPE) funkcjonują od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 17:00 lub w godzinach dostosowanych do potrzeb środowiskowych. Warunki uczestniczenia ucznia w WPE: posiadanie legitymacji szkolnej z warszawskiej szkoły lub stałe zamieszkanie (zameldowanie) w Warszawie, złożenie Karty Uczestnika, uiszczenie opłaty za wyżywienie w wysokości 7 zł dziennie – ciepły posiłek. Z opłat za posiłki zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej, na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły. Program w wakacyjnych placówkach edukacyjnych opracowywany jest indywidualnie w każdej placówce;

Lista placówek w załączeniu (plik PDF)
Opublikowano: poniedziałek 19 marca 2018 / Wprowadził: rtr 

 
© Copyright 2004-2018, Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś problem!