Patronaty
„Dorastanie z książką” w Ursusie
Sensorycznie-Plastycznie, to ogólnopolski projekt inspirowany międzynarodową inicjatywą pt. „Dorastanie z książką” skierowany do wszystkich nauczycieli, którzy pragną uczestniczyć w rozwoju dzieci.
Ideą projektu jest wymiana między placówkami oświatowymi samodzielnie stworzonych kart sensorycznych, mających na celu pobudzenie wyobraźni i kreatywności wśród nauczycieli.
Inicjatywa, która ruszyła 5 września i trwa do połowy listopada pozwala dzieciom na świetną zabawę, poznawanie nowych faktur, struktur oraz świata za pomocą dotyku, wzroku i słuchu.
Pokazuje i uczy jak być twórczym dzieckiem oraz wspiera rozwój dzieci z trudnościami w uczeniu się i koncentracji.
Koncept organizowany przez nauczycieli z Przedszkola nr 343 przy ul. Warszawskiej 53 w Ursusie skierowany jest do wielu placówek oświatowych w Polsce: przedszkoli, szkół, żłobków, domów kultury czy ogródków jordanowskich.
Patronatem zostali Marzenia i Michał Nawała oraz miesięcznik dla nauczycieli wychowania przedszkolnego „Bliżej Przedszkola”.
Honorowym Patronatem Sensorycznie-Plastycznie objęła burmistrz dzielnicy Ursus m.st. Warszawy Urszula Kierzkowska oraz zastępca burmistrza Wiesław Krzemień.
Organizatorami projektu są nauczycieli z Przedszkola nr 343 w Warszawie: Dominika Głowacka, Milena Madej i Ewelina Ręczkowska.

Zapraszamy do galerii: „Dorastanie z książką” w Ursusie
Opublikowano: czwartek 9 listopada 2017 / Wprowadził: lwi 

 
© Copyright 2004-2018, Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś problem!